KONST / Litografier / Färglitografi 10493278
nr 1049 3278
Färglitografi
Sven X. et Erixson, onumrerad, 25x35
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 augusti 2016
kl 18:40:03
14/8 19:36:08
300 kr
15/8 16:43:16